fbpx

RESULTATS 2023


PREMIACIONS 2023

El divendres 24 de novembre a les 19 h farem l'entrega de trofeus a la Zona Xperience del Centre Comercial Sant Boi.
Com sabeu, l'entrega el mateix dia de la Cursa no es va poder fer. Les previsions meteorològiques ens van portar a prendre aquesta decisió el dissabte 4 a la nit, prioritzant la seguretat i el benestar de tothom.

Podeu veure la llista de persones premiades fent clic al botó de la cursa corresponent:

PREMIACIÓ 10K

Pos. Nom Dorsal Temps
General Femenina
1 JUDITH CORACHÁN VAQUERA 41 00:41:58
2 CHECHA ALMADA MELON 112 00:42:59
3 MONICA ARAEZ GIMENEZ 137 00:44:13
General Masculina
1 MARCOS LÓPEZ CAMACHO 38 00:34:29
2 ALEJANDRO RODRÍGUEZ NÚÑEZ 28 00:34:57
3 MARIO MARTINEZ MORENO 7 00:35:09
No binària
1 AITOR GARCÍA LECINA 170 00:50:54
2 ÓSCAR BELLOSO GARRIDO 383 00:50:56
3 DANIEL NITA HASNA 258 00:55:44
SUB 23 Femení
1 AURA PADULLÉS MENAL 822 00:59:19
2 LAIA LOPE CAMACHO 702 01:04:05
SUB 23 Masculí
1 EDUARD VIOLAN DE LUCAS 10 00:40:11
2 DANIEL CAMPOS GARCÍA 251 00:43:52
3 POL SEGOVIA VICTORIA 833 00:44:30
Màster 40 Femení
1 GEMMA HERRERA PUJOL 361 00:44:30
2 MAR CARRIZOSA BACH 107 00:44:34
3 NOEMI VALBUENA SERRANO 162 00:46:17
Màster 40 Masculí
1 ISRAEL RODRÍGUEZ CONEJO 26 00:35:09
2 SERGIO PERIS CAMPODARBE 325 00:35:57
3 JOSE MIGALES 30 00:36:15
Màster 50 Femení
1 ROSA REAL DÍEZ 331 00:48:08
2 LIDIA MARTIN ESPINOSA 509 00:53:39
3 EVA DURAN BONET 560 00:54:02
Màster 50 Masculí
1 JORDI COLOMER PALMA 117 00:40:32
2 JAVIER OYONARTE PRIETO 20 00:41:30
3 MIQUEL BADIA SARRADELL 317 00:44:13
Màster 60 Masculí
1 JOAN ROS SUBIRÓS 144 00:46:13
2 RAMON VILCHEZ ENRIQUEZ 126 00:47:50
3 JOSEP PONS PUIGDEFABREGAS 340 00:53:36
Local Femení
1 JUDITH CORACHÁN VAQUERA 41 00:41:58
Local Masculí
1 JORGE MANZANO COTES 19 00:35:21

PREMIACIÓ 5K

Pos. Nom Dorsal Temps
General Femenina
1 BARBARA ANENTO MORENO 1298 00:20:55
2 LAIA FERRER CORACHÁN 1182 00:21:41
3 MINERVA BERENGUER NAVARRO 1175 00:23:17
General Masculina
1 IKER UVIÑA BURGOS 1236 00:17:21
2 CARLOS BENAVENTE JAUDERES 1318 00:18:32
3 AITOR SANTAFE LÓPEZ 1317 00:18:53
No binària
1 MIQUEL PROFITOS ALVAREZ 1238 00:27:32
2 YOLANDA NARVÁEZ REALPE 1118 00:34:11
       
SUB 23 Femení
1 JESSICA CERDAN GARRIDO 1328 00:28:01
2 CARLA BENAGES 1055 00:28:04
3 CLOE LOPEZ MORENTE 1301 00:28:04
SUB 23 Masculí
1 ARNAU VAZQUEZ SANCHEZ 1240 00:22:51
2 DAVID PEÑALVER CARDONA 1249 00:23:08
3 DAYRON MIRANDA ROY 1269 00:23:20
Màster 40 Femení
1 GEMMA CAMBRA BERTOLI 1296 00:24:55
2 EVA CALBÓ MONTÓN 1079 00:25:43
3 SILVIA CELDRÁN MARTÍNEZ 1101 00:27:01
Màster 40 Masculí
1 RUBÉN JUAN BERASTEGUI 1291 00:19:08
2 IBAN COBOS BOIZA 1137 00:19:08
3 ÒSCAR PORTA PORTA 1033 00:19:57
Màster 50 Femení
1 MARÍA DEL CARMEN VÁZQUEZ NAVÍO 1294 00:24:09
2 ISABEL SALGADO COLLANTES 1027 00:30:02
3 YOLANDA MACIAS MARQUEZ 1098 00:32:07
Màster 50 Masculí
1 DANIEL ALVAREZ GORGOJO 1254 00:19:26
2 JOSEP FARRAN BOTET 1058 00:21:15
3 JOSÉ LUIS FERNANDEZ PADILLA 1075 00:24:53
Màster 60 Femení
1 ANA SIMON SERRALTA 1037 00:34:34
2 IRMA CASAS GARCIA 1049 00:35:45
3 MARIA ANGELES DIAZ GUILLEN 1143 00:37:31
Màster 60 Masculí
1 MANUEL JIMENEZ FUENTES 1226 00:27:00
2 JOAN BRAVO JAREÑO 1183 00:27:01
3 IGNACIO DE MIGUEL CLAVÉ 1185 00:28:29
Local Femení
1 LAIA FERRER CORACHÁN 1182 00:21:41
Local Masculí
1 ÒSCAR PORTA PORTA 1033 00:19:57
Local No Binari
       

PREMIACIÓ CURSES KIDS Aleví

Pos. Nom Dorsal Temps
Aleví Femení
1 DANIELA ESTORNELL PRADELL 2219 00:05:04
2 IRENE ROMERO CALERO 2235 00:05:22
3 ABRIL PARES 2207 00:05:32
Aleví Masculí
1 TITO HERNÁNDEZ WIDJAJA 2224 00:05:01
2 JAN MARIN MEZCUA 2209 00:05:11
3 MAX DE TIERRA LEAL 2214 00:05:12

PREMIACIÓ CURSES KIDS Infantil

Pos. Nom Dorsal Temps
Infantil Femení
1 ARIADNA FERNANDEZ CABEZAS 2316 00:06:12
2 OLIVIA VIVO BERENGUER 2315 00:06:56
3 VEGA ANTÓN SÁNCHEZ 2311 00:07:10
Infantil Masculí
1 GERARD DURO ROMERAL 2323 00:06:31
2 GERARD CORTES 2313 00:06:38
3 ALEX AGUILAR ROMERO 2336 00:06:53

COMENÇA EL COMPTE ENRERE!

83
DIES
:
22
HORES
:
37
MINUTS
:
02
SEGONS

Copyright © 2023 Club Atletisme Sant Boi.
Tots els drets reservats.
Cursa Popular Vila de Sant Boi

Segueix-nos:

Disseny i desenvolupament web NN Studio - Manteniment: Òscar G Morillas